Post by Renshu on May 14, 2010 10:27:13 GMT -5
- Inner Sanctum -
All mobs Untried
- Ycist -
Guardian of Yclist won
Animation of Silreldin untried
High Enchanter Zorel won
High Enchanter Yksil won
Tier 10
- Tower of Tarhyl -
Generals of Tarhyl won
- Thazeran's Tower -
Thaz 1 won
Thaz 2 won
Tier 9
- Tower of Tarhyl -
Arghol Bloodpyre won
High Lord Scorith won
Corefire won
High Chieftain Melamor won
Ferdolen the Farhag Elder won
Parildec the Farhag Elder won
Gondolas the Farhag Elder won
Folerit Redsun won
High Chieftain Farhanniath won
- Azmaen, Heart of Frost -
Orator of Frost won
War Scholars won
- Thazeran's Tower -
Landslide won
Ulkag the Earthshaper won
Magmar won
Nashtav, Forger of Souls won
Scholar Adrashi won
Zalnok the Mindshaper won
Glacier won
Waterlord Naktal won
- The Eternal Well -
Eternal Well won
- Grobb Undercity -
Barrel Eventwon
Welcoming Committee won
Primalist Zelia won
Leech Lord Xenar untried
Ganlak the Reaver untried
Serizus Blacktongue untried
Tier 8
- Prison of Admyrrza -
Farguziar, Master of Ice won
Gharontosh, Shaper of Flesh won
Ulazzaria, Child of the Divine won
- Stronghold of Enthann -
Lord Enthann the Blade won
- Azmaen, Heart of Frost -
Attendant of the Heart untried
Gornisht the Numb won
High General Porlint won
Horshint, The Gelid Eidolon won
The Ice Spinner won
- Tower of Tarhyl -
High Warden Ansaag won
Favored Concubine Sherlea won
Caliph Askaril won
Ceilstar won
Dawnfire won
- Thazeran's Tower -
Warder Dagrath won
Vordrek the Earthen won
Flamelord Koltar won
Tashkal the Molten won
Eltrac the Skycaller won
Galtrah Stormfury won
Lok`Atal, The Deep One won
Xardak and Kadrax of the Depths won
- Haegra Malath -
Praetor Dendragan Vecks untried
Praetor Ungaqua Ragogan untried
- Plane of Fire -
Gorzenath, Master of Fire untried
Tier 7
- Prison of Admyrrza -
Taeshlin, The Guardian won
Yashira, Keeper of Secrets won
Deyranni, Vessel of Corruption won
- Plane of Valor -
Trial of Endurance - Millicent of the Trials won
- Stronghold of Enthann -
Tansa, Chosen of Enthann won
Denos, Chosen of Enthann won
Aken, Chosen of Enthann won
Anos, Chosen of Enthann won
- Caverns of Darkness -
Ritualist Vagarn won
Versikol The Chained won
- Tower of Taryhl -
Archfiend Ghanherizoc won
- The Rust -
Clockwork won
- Plane of Fire -
Raizol and Raigol won
The Guardian Mephit won
Sepah-Salaar Taymullah Subayb won
Salah Shihab-dowleh untried
Valiahd Faruq Hakim untried
Malekeh Maysun Rida untried
Tier 6
- Plane of Fire -
Mephitkalia won
The Ambassador of Hakim won
Jherek won
Ymir, the Imprisoned won
- Tasineth, Land of Bliss -
The Arbiter of Air won
Vansiathi the Blissful untried
- Sepulcher of Darkness -
Magus Xavara won
Fasal Janir and Vadra Janir won
Shade of Eurikos won
Gishna, Warden of Darkness won
Disciple of the One won
- Prison of Admyrrza -
Manifestations of Elements won
Mirror Golems won
- Highkeep -
The Earth Terror won
- Plane of Valor -
Trial of Defense - Vesocia of the Trials won
Trial of Strategy - Ilsos of the Trials won
Trial of Strength - Selaenis of the Trials won
- The Rust -
Silver won
Astatine won
Iridium won
Mercury won
- Plane of Nightmare -
Kelethin and Nagthilian won
Dis, Daughter of Marlow won
Before You Wake won
- Caverns of Darkness -
Kirith the Keeper won
Delvin the Keeper won
Seval the Keeper won
Malan the Keeper won
Arch Mage Kextal won
Tier 5
- Sepulcher of Darkness -
Scribe Azthos won
- Prison of Admyrrza -
Master of the Gates won
- Caverns of the Deep One -
Armolith won
Guardian of the Caverns won
Adjudicator of the Depths won
- Towers of Agony -
Warder Rezuk won
Forgatzh the Twisted won
Gorghz the Corpse-Grinder won
Rhitzat the Mangled won
Warder of Shretiz won
Manifestation of Torment won
- Tasineth, Land of Bliss -
Rakladja the Seductress won
Arch Sultan Radriz won
High Lady Athuai untried
- Plane of Nightmare -
The Bogeyman won
Halial the Blind won
Alpha Wolf Jeremiah won
Xaxaxan, The Unburied Dead won
The Lurk won
Tier 4
- Dragonhorn Keep -
Lord Zirvane won
Advisor Zerkotah won
Empress Penerlia won
Yziar won
- Everchill Caverns -
Guardian of the Sun Shrine won
Master of the Everchill won
- Hidden Temple of Yaralith -
Yaralith The Forgotten won
- Towers of Agony -
Ka`Zlanish the Agonizer won
a gibbering abomination won
The Corpse-Eater won
The Corpse-Spinner won
Gibbertwitch won
Fleshrotter Zrak'Rish and Fleshrotter Zrak'Rash won
Warden of Torment won
- Caverns of the Deep One (Plane of Water) -
High Elder Bremm won
Depth Lord Trillent won
Prophet of Tarhansar won
Tier 3
- Plane of Entropy -
Vetri the Scourgeduntried
Blackfin won
Balagan won
- Dragonhorn Keep -
Ylaak the Guardian won
Cillzaia won
Aanshlav won
Nartalzia won
Lady Leskala won
Kannail the Skywatcher and Gashalla the Skywatcher won
- Stormkeep -
Frost King Rymaz Sunbane untried#
- Halls of Misery -
The First Watcher won
The Second Watcher won
The Third Watcher won
Hunter of Souls won
- Plane of Nightmare -
Vharsos Roc, The Falling Dream won
Ghavaka the Malignent untried
Wormwood, The Hanging Tree Won
- North Freeport -
Shadowlord Kas'Thox won
- Tasineth, Land of Bliss -
The Wind Rider won
- The Darkwoods -
Warp won
- Kedge Keep -
Tasradur of the Depths won
# - denotes untried due to faction
& - Denotes unknown tier
Tiers as per Wiki Raid tier page
All mobs Untried
- Ycist -
Guardian of Yclist won
Animation of Silreldin untried
High Enchanter Zorel won
High Enchanter Yksil won
Tier 10
- Tower of Tarhyl -
Generals of Tarhyl won
- Thazeran's Tower -
Thaz 1 won
Thaz 2 won
Tier 9
- Tower of Tarhyl -
Arghol Bloodpyre won
High Lord Scorith won
Corefire won
High Chieftain Melamor won
Ferdolen the Farhag Elder won
Parildec the Farhag Elder won
Gondolas the Farhag Elder won
Folerit Redsun won
High Chieftain Farhanniath won
- Azmaen, Heart of Frost -
Orator of Frost won
War Scholars won
- Thazeran's Tower -
Landslide won
Ulkag the Earthshaper won
Magmar won
Nashtav, Forger of Souls won
Scholar Adrashi won
Zalnok the Mindshaper won
Glacier won
Waterlord Naktal won
- The Eternal Well -
Eternal Well won
- Grobb Undercity -
Barrel Eventwon
Welcoming Committee won
Primalist Zelia won
Leech Lord Xenar untried
Ganlak the Reaver untried
Serizus Blacktongue untried
Tier 8
- Prison of Admyrrza -
Farguziar, Master of Ice won
Gharontosh, Shaper of Flesh won
Ulazzaria, Child of the Divine won
- Stronghold of Enthann -
Lord Enthann the Blade won
- Azmaen, Heart of Frost -
Attendant of the Heart untried
Gornisht the Numb won
High General Porlint won
Horshint, The Gelid Eidolon won
The Ice Spinner won
- Tower of Tarhyl -
High Warden Ansaag won
Favored Concubine Sherlea won
Caliph Askaril won
Ceilstar won
Dawnfire won
- Thazeran's Tower -
Warder Dagrath won
Vordrek the Earthen won
Flamelord Koltar won
Tashkal the Molten won
Eltrac the Skycaller won
Galtrah Stormfury won
Lok`Atal, The Deep One won
Xardak and Kadrax of the Depths won
- Haegra Malath -
Praetor Dendragan Vecks untried
Praetor Ungaqua Ragogan untried
- Plane of Fire -
Gorzenath, Master of Fire untried
Tier 7
- Prison of Admyrrza -
Taeshlin, The Guardian won
Yashira, Keeper of Secrets won
Deyranni, Vessel of Corruption won
- Plane of Valor -
Trial of Endurance - Millicent of the Trials won
- Stronghold of Enthann -
Tansa, Chosen of Enthann won
Denos, Chosen of Enthann won
Aken, Chosen of Enthann won
Anos, Chosen of Enthann won
- Caverns of Darkness -
Ritualist Vagarn won
Versikol The Chained won
- Tower of Taryhl -
Archfiend Ghanherizoc won
- The Rust -
Clockwork won
- Plane of Fire -
Raizol and Raigol won
The Guardian Mephit won
Sepah-Salaar Taymullah Subayb won
Salah Shihab-dowleh untried
Valiahd Faruq Hakim untried
Malekeh Maysun Rida untried
Tier 6
- Plane of Fire -
Mephitkalia won
The Ambassador of Hakim won
Jherek won
Ymir, the Imprisoned won
- Tasineth, Land of Bliss -
The Arbiter of Air won
Vansiathi the Blissful untried
- Sepulcher of Darkness -
Magus Xavara won
Fasal Janir and Vadra Janir won
Shade of Eurikos won
Gishna, Warden of Darkness won
Disciple of the One won
- Prison of Admyrrza -
Manifestations of Elements won
Mirror Golems won
- Highkeep -
The Earth Terror won
- Plane of Valor -
Trial of Defense - Vesocia of the Trials won
Trial of Strategy - Ilsos of the Trials won
Trial of Strength - Selaenis of the Trials won
- The Rust -
Silver won
Astatine won
Iridium won
Mercury won
- Plane of Nightmare -
Kelethin and Nagthilian won
Dis, Daughter of Marlow won
Before You Wake won
- Caverns of Darkness -
Kirith the Keeper won
Delvin the Keeper won
Seval the Keeper won
Malan the Keeper won
Arch Mage Kextal won
Tier 5
- Sepulcher of Darkness -
Scribe Azthos won
- Prison of Admyrrza -
Master of the Gates won
- Caverns of the Deep One -
Armolith won
Guardian of the Caverns won
Adjudicator of the Depths won
- Towers of Agony -
Warder Rezuk won
Forgatzh the Twisted won
Gorghz the Corpse-Grinder won
Rhitzat the Mangled won
Warder of Shretiz won
Manifestation of Torment won
- Tasineth, Land of Bliss -
Rakladja the Seductress won
Arch Sultan Radriz won
High Lady Athuai untried
- Plane of Nightmare -
The Bogeyman won
Halial the Blind won
Alpha Wolf Jeremiah won
Xaxaxan, The Unburied Dead won
The Lurk won
Tier 4
- Dragonhorn Keep -
Lord Zirvane won
Advisor Zerkotah won
Empress Penerlia won
Yziar won
- Everchill Caverns -
Guardian of the Sun Shrine won
Master of the Everchill won
- Hidden Temple of Yaralith -
Yaralith The Forgotten won
- Towers of Agony -
Ka`Zlanish the Agonizer won
a gibbering abomination won
The Corpse-Eater won
The Corpse-Spinner won
Gibbertwitch won
Fleshrotter Zrak'Rish and Fleshrotter Zrak'Rash won
Warden of Torment won
- Caverns of the Deep One (Plane of Water) -
High Elder Bremm won
Depth Lord Trillent won
Prophet of Tarhansar won
Tier 3
- Plane of Entropy -
Vetri the Scourgeduntried
Blackfin won
Balagan won
- Dragonhorn Keep -
Ylaak the Guardian won
Cillzaia won
Aanshlav won
Nartalzia won
Lady Leskala won
Kannail the Skywatcher and Gashalla the Skywatcher won
- Stormkeep -
Frost King Rymaz Sunbane untried#
- Halls of Misery -
The First Watcher won
The Second Watcher won
The Third Watcher won
Hunter of Souls won
- Plane of Nightmare -
Vharsos Roc, The Falling Dream won
Ghavaka the Malignent untried
Wormwood, The Hanging Tree Won
- North Freeport -
Shadowlord Kas'Thox won
- Tasineth, Land of Bliss -
The Wind Rider won
- The Darkwoods -
Warp won
- Kedge Keep -
Tasradur of the Depths won
# - denotes untried due to faction
& - Denotes unknown tier
Tiers as per Wiki Raid tier page